IAMS Wet Food for Cats
Whether it’s a kitten, an adult cat or a senior cat: IAMS wet food is specially tailored to your cat’s stage of life
Sauce or Jelly: 5 items
IAMS Wet Food for Cats 7+ Years - Chicken in Gravy, 85 g
- High-quality complete food for senior cats
- Supports a healthy heart
- No added sugar
CHF 1.05 (CHF 12.35 / kg)
Delivery by October 07
IAMS Wet Food for Cats 1+ Years - Beef and Liver in Gravy, 85 g
- High-quality complete food for cats
- Supports the immune system
- No added sugar
CHF 1.05 (CHF 12.35 / kg)
Delivery by October 07
IAMS Wet Food for Cats 1+ Years - Salmon and Trout in Jelly, 85 g
- High-quality complete food for cats
- Supports a healthy immune system
- No fillers
CHF 1.05 (CHF 12.35 / kg)
Delivery by October 07
IAMS Wet Food for Cats 1+ Years - Lamb and Liver in Jelly, 85 g
- High-quality complete food for cats
- Supports a healthy immune system
- No added sugar
CHF 1.05 (CHF 12.35 / kg)
Delivery by October 07
IAMS Wet Food for Kittens - Chicken in Gravy, 85 g
- High-quality complete food for kittens
- Supports healthy muscles
- No fillers
CHF 1.05 (CHF 12.35 / kg)
Delivery by October 07
Magazine Articles:
Discover Zoolini:
New Products:
-
Switzerland: Free standard delivery from CHF 69.90
-
Delivery in 3 business days.
More than 9.550 products
Secure payments
with SSL encryption technology